moto-portal.mobi
Na skróty

Pontiac

Ceny paliw

5.69zł

5.44zł

5.37zł

2.28zł
Promocja
Opony letnie
BARUM BRILLANTIS


od 104,99zł
Opinie użytkowników Pontiac

Trans Sport » pokaż inne opinie

Dane techniczne:

Marka: Pontiac
Model: Trans Sport
Rocznik: 1990
Pojemność silnika: 3150 cm3
Przebieg: 386000
Typ Nadwozia: Van
Paliwo: Benzyna

Ocena Uwagi Punktacja* Średnia**
Silnik Mało awaryjny, jednakże za słaby (122 km) na gazie, na bezynie dynamika zadowalajaca. Prosta konstrukcja silnika czyni go mało awaryjnym i stosunkowo tanim w eksploatacji. Mało wysilony silnik wytrzymuje ogromne przebiegi bez remontu spokojnie do 800 tyś
Skrzynia biegów Za mała liczba przełożeń (4 biegi), za długe przełożenia!. to główna przyczyna stosaunkowo słabej dynamiki. Do samego dziłania cieżko sie przyczepić, płynnie zmienia biegi. a zmiane dostrzegamy jedynie po tym ze strzałka na obrotomieżu spada w dół. Podcza
Uk3ad jezdny zdecydowanie za mieki na polskie drogi, na zakretach samochod silnie sie pochyla (gdy wchodzimy w nie z dużą predkością:) ). Po za tym bardzo konfortowe i trfałe, raczej niema z nim problemów. Warto przy zmianie amortyzatorów zmienic je na twardsze np. od
Widoczność Jak na vana bardzo dobra , tylko nie widać przedniego zdeżaka , nawet przy dużym wzroście kierowcy!. Można sie do tego przyzwyczaić. Siedzi sie troche jak w samolosie:).
Ergonomia wszystko na swoim miejscu, bogate wyposazenie nie utrudnia obsługi kokpitu. duze czytelne i dobrze rozmieszczone przyciski. Dużo wskażników na desce np.wsk. ładowania alernatora, obrotomierz itd.
Wentylacja bardzo dobrze rozwiązana, klima na przód i na tył :).
Przestronność bardzo dużo przestrzeni napewno nie bedzie nikomu ciasno nawet w siedmiu da sie jechać:),na dłuższe trasy:).
Wyciszenie Bardzo dobre jak na ten rocznik, silnika nie słychać na wonych obrotach!
Ekonomiczność (paliwo/przeglady/naprawy) Jak na 6 cyl. i prawie 3,2l poj. to pali mało w mieście latem 15 - 16 litrów gazu. W zimie nawet do 20 l. Na trasie zalezy jak sie jedzie, na polskich drogach cieżko zejść poniżej 12l. Na autostradzie mozna nawet zejsc do 10l. Najdroższe są łożyska wraz z
Niezawodność drobne usterki Często drobnym awariom ulega elektryka. najczesciej jest to spowodowane polaczeniami kabli, a raczej ich brakiem(zaśniedziałe końcówki)
Niezawodność poważne awarie ciezko mi coś konkretnego wymienić, raczej nic po za częścimi eksploatacyjnymi mi sie nie popsuło, ma łańcuch rorządu więc nie ma co sie urwac i rozwalić silnika.
Całokształt Bardzo trwała i toporna konstrukcja (zbudowany na ramie jak terenówki!!!:)) przez to wiecej waży. mało awaryjne proste i komfortowe zawieszenie. Samochód zbudowany na dalekie trasy, bardzo wygodny i przestronny!.
Stosunek jakości do ceny ża ta cene trudno znaleść coś lepszego;).
Średnie spalanie w trasie l/100km   12.0 7.4
Średnie spalanie w mieście l/100km   14.0 10.0
Łącznie

* Punktacja - dotyczy opinii na temat konkretnego egzemplarza pojazdu
** Średnia - dotyczy uśrednionych wszystkich egzemplarzy wybranego modelu pojazdu
© 2011 Moto-portal.pl | Informacja o cookies
no