moto-portal.mobi
Na skróty

Seat

Ceny paliw

5.69zł

5.44zł

5.37zł

2.28zł
Promocja
Alkomat Alcoscan

126.03zł
Wzrost sprzedaży Seata
SEAT podsumował dwa pierwsze miesiące bieżącego roku i odnotował wzrost sprzedaży na zagranicznych rynkach o 10,6%. Hiszpańska marka obecna w 72 krajach zwiększyła eksport o 4197 egzemplarzy do łącznej liczby 39 488 pojazdów. Sprzedaż z uwzględnieniem rynku hiszpańskiego wyniosła 51 048 pojazdów, co oznacza wzrost o 1,3%.

komentarzy [0]
więcej

Genewa 2011 Premiery Seata
W dniu otwarcia Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego Genewa 2011 dla prasy, SEAT po raz pierwszy zaprezentował najnowszy samochód koncepcyjny IBX oraz zupełnie nową Alhambrę z napędem na 4 koła.

komentarzy [0]
więcej

Seat Exeo z silnikiem 2.0 TDI
Najnowsze modele SEAT-a Exeo i Exeo ST łączą w sobie technologię jednostek napędowych TDI z bezstopniową skrzynią biegów Multitronic.

komentarzy [0]
więcej

Nowy Seat Alhambra 4x4
Jeszcze bardziej uniwersalny z napędem na cztery koła

komentarzy [0]
więcej

Nowy Seat Alhambra już w salonach
Można już zamawiać nowego SEAT-a Alhambra Firma Iberia Motor Company S.A. ? wyłączny importer samochodów marki SEAT w Polsce ? rozpoczęła sprzedaż nowego, uniwersalnego i eleganckiego oraz luksusowego minivana, modelu SEAT Alhambra.

komentarzy [0]
więcej

Seat Alhambra znów najlepszy
Alhambra najlepszym importowanym minivanem w plebiscycie ?Auto Motor und Sport? SEAT Alhambra został wybrany ?Najlepszym minivanem? roku 2011 w Niemczech w kategorii pojazdów importowanych. Tytuł ten nadali mu czytelnicy renomowanego niemieckiego czasopisma motoryzacyjnego auto motor und sport, głosujący w plebiscycie na ?Najlepszy samochód?. Wynik ogłoszono na dorocznej uroczystości zorganizowanej w Stuttgarcie.

komentarzy [0]
więcej

Zakończyła się pierwsza faza projektu Seat w słońcu
W ramach zaangażowania w ochronę środowiska firma SEAT zrealizowała pierwszą fazę projektu ?SEAT w SŁOŃCU?, obejmującą instalację dwóch zespołów ogniw fotowoltaicznych wytwarzających 6 milionów kWh ekologicznej energii elektrycznej. W ciągu pierwszego roku eksploatacji system wytworzy znacznie więcej energii, niż zużyto łącznie w Madrycie i Barcelonie do zasilenia świetlnych dekoracji bożonarodzeniowych.

komentarzy [0]
więcej

SEAT Alhambra zdobyła prestiżowy tytuł minivana What Car?
SEAT rozpoczął 2011 rok od sukcesów. Nowy SEAT Alhambra wygrał tegoroczną edycję plebiscytu What Car? Awards w kategorii minivanów.

komentarzy [0]
więcej

Seat liderem w Hiszpanii
SEAT zamyka jubileuszowy 60. rok istnienia firmy znakomitymi wynikami. Przez dziewięć z dwunastu miesięcy roku SEAT był najlepiej sprzedającą się marką samochodów na hiszpańskim rynku. Dzięki takim wynikom sprzedaży po przerwie trwającej od 1979 roku marka znów jest liderem krajowego rynku.

komentarzy [0]
więcej

Do góry

© 2011 Moto-portal.pl | Informacja o cookies
no