moto-portal.mobi
Na skróty

Opel

Ceny paliw

5.69zł

5.44zł

5.37zł

2.28zł
Promocja
Amortyzatory Monroe

Przygotowani na wiosnę z Bagażnikiem Rowerowym Opel FlexFix
Skuszone wysoką temperaturą i słoneczną pogodą miliony rowerzystów wskakują wiosną na siodełko. Poza dobrą zabawą, którą gwarantują współczesne rowery, korzyści dla zdrowia płynące z jazdy na rowerze są niekwestionowalne. Wzmacnia ona serce, płuca, a przy tym nie obciąża stawów. Zabranie ze sobą roweru na wakacje lub w podróż stwarza jednak problem związany z przetransportowaniem go. Innowacyjny system bagażnika rowerowego opracowany przez Opel ? FlexFix ? jest idealnym rozwiązaniem. Zintegrowany z tylnym zderzakiem, niezwykle stabilny i bezpieczny bagażnik jest dostępny dla modeli Corsa, Astra, Meriva i Antara.

komentarzy [0]
więcej

Opel Astra 2.0 CDTI z systemem Start/Stop
Opel oferuje teraz 160-konną Astrę 2.0 CDTI (118 kW/160 KM) z przyjazną dla środowiska, oszczędzającą paliwo technologią ecoFLEX, która obejmuje również zaawansowaną funkcję Start/Stop. Pakiet ecoFLEX, który dostępny jest jako wyposażenie dodatkowe dla modelu 2.0 CDTI z sześciobiegową, manualną skrzynią biegów, wpływa na znaczne obniżenie zużycia paliwa i emisji CO2 w cyklu miejskim: nawet do 0.8l na 100 km ? co stanowi spadek rzędu 13%.

komentarzy [0]
więcej

Opla Ampery: światowa premiera w Genewie
Opel Ampera jest gotowy,aby stworzyć całkowicie nowy segment na europejskim rynku motoryzacyjnym. Pięciodrzwiową,czteromiejscową Amperę, której rozpoczęcie produkcji zaplanowano na drugie półroczne tego roku, zaprojektowano tak, aby zapewnić wszystkie korzyści płynące z pojazdu z napędem elektrycznym, a jednocześnie wyeliminować wszelkie obawy związane z zasięgiem auta.

komentarzy [10]
więcej

Do góry

© 2011 Moto-portal.pl | Informacja o cookies
no