moto-portal.mobi
Na skróty

Lancia

Ceny paliw

5.69zł

5.44zł

5.37zł

2.28zł
Promocja
Amortyzatory Monroe

Nowa 5-drzwiowa Lancia Ypsilon ? esencja luksusu i technologii
Z okazji 25 urodzin historycznej Lancii Y, w Genewie debiutuje nowa Lancia Ypsilon. Model ten wejdzie do sprzedaży na głównych rynkach europejskich od czerwca, zaś od września pod marką Chrysler w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Czwarta edycja modelu cieszącego się wielkim powodzeniem (sprzedaż ponad 1,5 miliona egzemplarzy) jest autentyczną esencją luksusu, technologii i mocy. Nowy model po raz pierwszy proponowany jest w wersji pięciodrzwiowej, zdolnej zapewnić jeszcze wyższy komfort wielbicielom uroku, technologicznej doskonałości i wyjątkowej stylistyki Lancii.

komentarzy [0]
więcej

Nowa Lancia Voyager: ikona sztuki podróżowania
Oto prawdziwa ikona wśród minivanów - pojazd z 27-letnim doświadczeniem i trzynastoma milionami sprzedanych pojazdów w stu dwudziestu krajach świata. Teraz stajemy się świadkami mariażu tego amerykańskiego modelu z włoską stylistyką, która zmienia go w unikalny pojazd jednobryłowy. Doświadczenie Chryslera w podróżowaniu łączy się z doświadczeniami Lancii związanymi z przyjemnością jazdy, sztuką dbałości o detale i smakiem ?Made in Italy" . Powstaje w ten sposób nowa Lancia Voyager - najlepszy w całej historii Voyager.

komentarzy [0]
więcej

Nowa Lancia Flavia i Lancia Flavia Cabrio Concept
Potencjał przymierza marek Lancia i Chrysler zaowocuje genewskim debiutem oryginalnej Lancia Flavia Concept - limuzyny i kabrioletu z segmentu D, która zachowując wyznaczniki stylu i włoską markę, sygnalizuje możliwość wprowadzenia na europejski rynek modelu Chrysler 200 w rekordowym czasie (produkcja może ruszyć w ciągu zaledwie sześciu miesięcy).

komentarzy [0]
więcej

Nowa Lancia Delta: ewolucja flagowego kompaktu
Zaprezentowana na Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym w Genewie w marcu 2008 Lancia Delta to model przełomowy dla tej marki, który wprowadził nową koncepcję zmieniającą cechy modelu flagowego w segmencie C. Na czterystu pięćdziesięciu centymetrach kryje się luksus i przestronność wnętrza z wyższej półki. Fotele stały się dłuższe, a wykończenie wykonano z materiałów wysokiej jakości. Komfort i cisza towarzyszą pasażerom w każdej podróży. Lancia Delta to kompakt flagowy, który sprosta codziennym potrzebom wygodnego przemieszczania się zgodnie z logiką downsizingu - czyli zapewnienia lepszych osiągów i luksusu w porównaniu z kosztami i zmniejszonego zużycia paliwa. W tym zakresie wprowadzono więc w całej palecie różne nowinki: całkiem nową kratkę chłodnicy spójną z nowym wizerunkiem marki oraz nową propozycję wyposażenia i nowe silniki - wśród nich 1.6 Multijet o mocy 105 KM (norma Euro 5).

komentarzy [0]
więcej

Lancia na Salonie Samochodowym Bolonia 2010
Lancia powraca na salon samochodowy w Bolonii z modelami Delta, Ypsilon i Musa - prestiżowymi samochodami, które stanowią wizytówkę najlepszych cech europejskiego stylu - oraz niektórymi samochodami Chryslera (Grand Voyager Limited Editions i 300C Touring SRT Design), pieczętując tym samym niedawne połączenie tych dwóch marek, które wyraźnie zaznaczyły się w historii przemysłu samochodowego po obu stronach Atlantyku. W wyniku połączenia tych dwóch firm, odwołujących się do tych samych wartości: elegancji, innowacyjnej technologii, barwnej historii oraz chęci zawładnięcia przyszłością, powstała nowa organizacja - coś w rodzaju nowego bohatera dwóch światów, który nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

komentarzy [14]
więcej

Lancia Delta w mundurach polskiej Policji
Bardzo szybkie, nowoczesne, luksusowe i... oznakowane Lancie Delta z wideo-rejestratorami trafiły właśnie w ręce warmińsko - mazurskich policjantów. Najnowsze radiowozy mają przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa na drogach tego regionu Polski.

komentarzy [0]
więcej

Rajd kobiet - Lancia Gran Turismo 2010
Kobiety znowu na starcie! Już po raz drugi Lancia zorganizowała Rajd Kobiet Lancia Gran Turismo, w którym udział wzięły gwiazdy i dziennikarki, m.in. Dorota Wróblewska, Agnieszka Szulim, Dominika Gawęda, Karina Kunkiewicz, Ewa Gorzelak, Karolina Malinowska. 24 kwietnia na trasie Warszawa-Białowieża, panie po raz kolejny udowodniły, że są nie tylko świetnymi kierowcami, ale także znakomicie radzą sobie w samochodowych próbach zręcznościowych.

komentarzy [13]
więcej

Do góry

© 2011 Moto-portal.pl | Informacja o cookies
no