moto-portal.mobi
Na skróty

Fiat

Ceny paliw

5.69zł

5.44zł

5.37zł

2.28zł
Promocja
Alkomat Alcoscan

126.03zł
Fiat Punto Evo i Panda z serii limitowanej MyLife
?MyLife" to nowa seria limitowana Fiata oferowana w modelach Punto Evo oraz Panda. Wersje ?MyLife" wyróżniają się bogatym wyposażeniem i zaawansowaną technologią, oferującą w konkurencyjnej cenie zwiększony komfort i bezpieczeństwo, wyższe osiągi i proekologiczne rozwiązania.

komentarzy [1]
więcej

Fiat uzyskuje najlepszy wynik w Europie w zakresie redukcji emisji CO2
Już czwarty rok z rzędu marka Fiat może się pochwalić najniższą średnią wartością emisji CO2 w samochodach sprzedanych w Europie. W roku 2010, Fiat osiągnął średnią wartość emisji równą 123,1 g/km (4,7 g/km mniej w stosunku do średniej z roku 2009).

komentarzy [2]
więcej

Koncepcyjna wersja Fiata 500 Coupé Zagato debiutuje w Genewie
Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie w 2011 r. debiutuje Fiat 500 Coupé Zagato - koncepcyjny samochód stworzony przez jedną z najsławniejszych firm z branży wzornictwa motoryzacyjnego, we współpracy z Centro Stile, należącym do Fiat Group Automobiles.

komentarzy [17]
więcej

Fiat i Gucci przedstawiają 500 by Gucci
W roku, w którym przypada 150. rocznica zjednoczenia Włoch i 90. urodziny firmy Gucci, Gucci i Fiat mają przyjemność zaprezentować Fiata 500 by Gucci, serię specjalną kultowej ?pięćsetki", zaprojektowaną przez Fridę Giannini - Dyrektora Kreatywnego firmy Gucci we współpracy z Centro Stile Fiat.

komentarzy [1]
więcej

Do góry

© 2011 Moto-portal.pl | Informacja o cookies
no