moto-portal.mobi
Na skróty

Chevrolet

Ceny paliw

5.69zł

5.44zł

5.37zł

2.28zł
Promocja
Opony letnie
BARUM BRILLANTIS


od 104,99zł
Podwójne zwycięstwo Cruze?ów w Monzy
Chevrolety Cruze pokonały dziś konkurencję, dwukrotnie zajmując dwa pierwsze miejsca w legendarnym wyścigu we Włoszech

komentarzy [0]
więcej

Światła! Kamera! Akcja!
Młody amerykański filmowiec, William Kirkley i firma Chevrolet połączyli siły w celu przygotowania reportażu na temat życia osieroconych i porzuconych dzieci w całej Europie oraz po to, aby pokazać jak ważna w życiu jest indywidualna zdolność do przemieszczania się. To sposób na wsparcie rodzin z SOS Wiosek Dziecięcych, pomoc rodzinom w potrzebie oraz realizację projektów edukacyjnych.

komentarzy [0]
więcej

Jak się ścigać, to Chevroletem
Chevrolet od samego początku istnienia jest mocno powiązany ze sportem. Założyciel marki, Louis Chevrolet, był kierowcą wyścigowym. Sportowe tradycje nadal są pielęgnowane ? w 2010 roku model Cruze zdobył tytuł Mistrza Świata w Wyścigach WTCC.

komentarzy [0]
więcej

GM zainwestuje 2 miliardy dolarów w amerykańskie zakłady
Spółka General Motors Co. ogłosiła, że zainwestuje około 2 miliardy dolarów w amerykańskie zakłady produkujące samochody i podzespoły oraz utworzy lub ochroni w ten sposób ponad 4 000 miejsc pracy w 17 zakładach w ośmiu stanach.

komentarzy [14]
więcej

R2 idealny partner
Zalotnie spoglądający, atletycznie zbudowany przystojniak bez szemrania i narzekania wykonuje wszystkie polecenia. Cathy Coleman jest w bliskim kontakcie z tym najidealniejszym na świecie mężczyzną, a ich znajomość dopiero się rozpoczęła.

komentarzy [0]
więcej

Chevrolet Corvette i astronauci 50 lat razem
DETROIT 5 maja 1961 r. Alan B. Shepard jako pierwszy Amerykanin poleciał w przestrzeń kosmiczną. Po powrocie na Ziemię, Shepard usiadł za kierownicą Chevroleta Corvette ? od tego momentu legendy na temat ulubionego samochodu sportowego w Ameryce mają wiele powiązań z astronautami.

komentarzy [0]
więcej

Chevrolet Volt otrzymał tytuł Top Safety Pick
Chevrolet Volt rok modelowy 2011, elektryczny samochód o rozszerzonym zasięgu, wyposażony w system elektronicznej kontroli stabilizacji toru jazdy, został wyróżniony tytułem Top Safety Pick przez Amerykański Instytut Bezpieczeństwa Drogowego (IIHS), uzyskując ?dobre? oceny w czterech testach zderzeniowych.

komentarzy [0]
więcej

2012 Camaro: specjalna edycja z okazji 45-lecia powstania pierwszego modelu
Chevrolet Camaro, najpopularniejszy amerykański samochód sportowy pojawi się już wkrótce w Stanach Zjednoczonych w wersji na rok modelowy 2012.

komentarzy [0]
więcej

Samochód elektryczny typu EN-V
Szanghaj ? General Motors Co. i Sino-Singapore Tianjin Eco-City Investment and Development Co. Ltd. (SSTEC) podpisały 17 kwietnia br. memorandum porozumienia o współpracy w celu zintegrowania nowej generacji elektrycznych samochodów podłączanych do sieci (EN-V) oraz projektu Tianjin Eco-City z punktu widzenia infrastruktury elektrycznej, komunikacyjnej i fizycznej.

komentarzy [1]
więcej

Chevrolet Corvette w wersji 2012 Centennial Edition
Firma Chevrolet, założona 100 lat temu przez pioniera wyścigów, obchodzi setną rocznicę swojej działalności, wprowadzając na rynek Corvette w wersji 2012 Centennial Edition. Model ten cechuje lśniący, czarny kolor, niepowtarzalne elementy designu oraz wyróżniająca Corvette technologia, stosowana w sportowych samochodach.

komentarzy [13]
więcej

Mocny wzrost sprzedaży Chevrolet Europe w pierwszym kwartale 2011
W pierwszym kwartale 2011 roku Chevrolet sprzedał w Europie łącznie 112 285[1] samochodów, co przełożyło się na udział w rynku równy 2,2%. Sprzedaż marki wzrosła o 7%, czyli o 6 908 samochodów, w porównaniu z tym samym okresem w 2010 roku (1 kwartał 2010: 105 377; 2,2%). W pierwszym kwartale Chevrolet powiększył swoje udziały w dziewięciu rynkach europejskich. W marcu marka sprzedała w Europie 49 717 samochodów, co oznacza 16% wzrost w porównaniu ze sprzedażą w marcu zeszłego roku ? 42 849 samochodów.

komentarzy [9]
więcej

Dobry pierwszy kwartał Chevroleta w Polsce
W pierwszym kwartale 2011 roku Chevrolet zanotował na polskim rynku sprzedaż na poziomie 2 223 sztuk. Jest to wzrost o 25% (447 sztuk) w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłym roku (1 776 samochodów). Najpopularniejszym modelem w gamie jest Aveo ? 56% sprzedaży marki w Polsce (wzrost o 19% w porównaniu do pierwszego kwartału 2010 roku).

komentarzy [0]
więcej

Nowy Chevrolet Malibu
Całkowicie nowy Chevrolet Malibu będzie samochodem globalnym od chwili, kiedy Chevrolet pokaże to auto równocześnie na Salonie Samochodowym w Szanghaju i na profilu Chevroleta na Facebooku.

komentarzy [0]
więcej

Rodzina wyjątkowo odporna na wypadki
81 wypadków, w tym zderzenia czołowe, 47 zniszczonych samochodów i ani jednego siniaka? Poznaj perypetie nadzwyczajnej rodziny, która testuje bezpieczeństwo samochodów Chevroleta.

komentarzy [0]
więcej

Przewieźć banany z Gdyni i ciocię ze Lwowa
Podróżując po Polsce często denerwujemy się z powodu zniszczonych nawierzchni szos lub tracimy czas stojąc w korkach spowodowanych przebudowami dróg i budową autostrad. Podobnie było w okresie międzywojennym, gdy szutrowe drogi robotnicy pracowicie zamieniali w brukowane, jak np. szlak łączący Warszawę ze Lwowem.

komentarzy [0]
więcej

Chevrolet prezentuje Colorado
Chevrolet już dzisiaj przedstawił pokazowy model pickupa o nazwie Colorado, który swoją oficjalną światową premierę będzie mieć podczas Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego w Bangkoku. Ta koncepcyjna półciężarówka, wykorzystująca bogate doświadczenie marki Chevrolet w tworzeniu tego typu samochodów, to zapowiedź modelu Colorado ? średniej wielkości pickupa nowej generacji.

komentarzy [0]
więcej

Podwójne zwycięstwo nowy Cruze w Brazylii!
o był triumfalny początek sezonu dla nowego modelu Cruze 1.6 turbo ? od niebieskich kombinezonów aż zaroiło się na podium w Kurytybie: Robert Huff odniósł zwycięstwo w 1-szej rundzie przed Mullerem i miejscowym bożyszczem Cacá Bueno, Alain Menu (szósty w 1. rundzie) zwyciężył w 2. rundzie, natomiast Muller, Huff i Bueno zajęli odpowiednio trzecie, czwarte i piąte miejsce. Lepszego scenariusza załoga Chevroleta nie mogła nawet sobie wymarzyć ? w Brazylii zgromadziła kolekcję pucharów oraz punktów.

komentarzy [0]
więcej

Do góry

© 2011 Moto-portal.pl | Informacja o cookies
no