moto-portal.mobi
Na skróty

Audi

Ceny paliw

5.69zł

5.44zł

5.37zł

2.28zł
Promocja
Amortyzatory Kayaba

100 000 Audi A1 zjechało z taśmy produkcyjnej
Prawie od roku AUDI AG produkuje Audi A1 w fabryce w Brukseli. 23 czerwca z taśmy produkcyjnej zjechał 100 000 samochód. Z tej okazji fabrykę odwiedził belgijski król Albert II.

komentarzy [1]
więcej

Ultralekka konstrukcja Audi wygrywa w Le Mans
W 24-godzinnym wyścigu w Le Mans, jednym z najbardziej emocjonujących i najbardziej dramatycznych w historii, zwycięstwo przypadło w udziale ultralekkiej konstrukcji Audi.

komentarzy [11]
więcej

Audi Q5 hybrid quattro
udi Q5 hybrid quattro łączy w sobie osiągi 6-cylindrowego silnika i zużycie paliwa silnika 4-cylindrowego. Jego wszechstronne, obszerne wnętrze umili wolny czas i rodzinne podróże. Pod maską znajduje się benzynowy silnik 2.0 TFSI o mocy 155 kW (211 KM) oraz silnik elektryczny o mocy 40 kW (54 KM). Silniki te łącznie dostarczają moc 180 kW (245 KM). Średnie zużycie paliwa, mierzone w cyklu NEFZ, wynosi zaledwie 6,9 litra na 100 km. Stały napęd na cztery koła quattro oraz wygodny układ jezdny tworzą razem bezkonkurencyjne połączenie.

komentarzy [22]
więcej

Najlepszy pierwszy kwartał koncernu Audi Rekordowa sprzedaż i wyniki finansowe
Koncern Audi osiągając najlepsze w historii wyniki pierwszego kwartału udowadnia swoją konkurencyjność. 312 600 samochodów przekazanych klientom (2010: 264 017) oznacza wzrost sprzedaży Audi w pierwszych trzech miesiącach o 18,4 procent w porównaniu z rokiem 2010. Przedsiębiorstwo odnotowało również we wszystkich regionach dwucyfrowy wzrost sprzedaży.

komentarzy [10]
więcej

Audi przekazuje pierwsze R8 GT klientowi
Pierwsze z 333 Audi R8 GT na drodze: klient z Wielkiej Brytanii odebrał 19 kwietnia w Audi Forum Neckarsulm kluczyki do swojego czarnego samochodu sportowego.

komentarzy [0]
więcej

Zaawansowana technika - model studyjny Audi A3 e-tron concept
Audi zaprezentowało w Szanghaju model studyjny - Audi A3 e-tron concept. Ten czteroosobowy samochód jest wyrazem technicznej wiedzy marki

komentarzy [0]
więcej

Wzorzec w klasie kompaktowych SUV-ów Audi Q3
Nowe Audi Q3 to SUV klasy premium w kompaktowych rozmiarach. Jako prawdziwy model Audi wyznacza wzorce we wszystkich dziedzinach techniki: swoim nadwoziem, napędem, zawieszeniem, systemami wspomagającymi i multimedialnymi. Model Q3 jest miejskim, wszechstronnym towarzyszem życia codziennego.

komentarzy [3]
więcej

Z Audi z Bieguna Północnego na Południowy
To jego największa przygoda i jedna z najbardziej niezwykłych na świecie: 6 kwietnia Johan Ernst Nilson wyruszył na ekspedycję ?Pole2Pole?. W ciągu 12 miesięcy przemierzy on trasę z Bieguna Północnego na Południowy w sposób całkowicie neutralny dla klimatu, tzn. z wykorzystaniem sił natury. Podejmując decyzję dotyczącą ekwipunku podróżnik mógł skorzystać z technologii i wiedzy koncernu Audi: Nilson przetestował swój sprzęt w kanale powietrznym oraz w komorze zimna w Ingolstadt.

komentarzy [0]
więcej

Audi w Chinach: najlepszy pierwszy kwartał z 64 000 wydań do klientów
W pierwszym kwartale 2011 AUDI AG odnotowało ponownie, na swoim największym rynku zagranicznym, wyraźny wzrost sprzedaży: w Chinach i Hongkongu koncern sprzedał w sumie 64 122 samochody, 24,6 procent więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

komentarzy [0]
więcej

Pięciomilionowe Audi A4 zjechało z taśmy produkcyjnej
30 marca z taśmy produkcyjnej zakładów w Ingolstadt zjechało pięciomilionowe Audi A4 ? A4 Avant 3.0 TDI quattro w kolorze czerwonym Misano. Ten rekord produkcyjny jest elementem historii sukcesu, która dla modelu A4 rozpoczęła się wprowadzeniem na rynek w 1994 roku. Jako ulubieniec klientów Audi A4 przyczynia się w dużym stopniu do obłożenia linii produkcyjnej zakładów w Ingolstadt i Neckarsulm.

komentarzy [0]
więcej

Audi prezentuje w Genewie samochód studyjny A3 concept
Na 81 Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie Audi zaprezentuje na początku marca 2011 atrakcyjny samochód studyjny bazujący na Audi A3 kolejnej generacji. Ten czteromiejscowy model pozwala wyobrazić sobie jak rodzina A3 zostanie rozbudowana w przyszłości.

komentarzy [15]
więcej

Lekka konstrukcja w sportach zimowych: narty Audi Carbon
Połączenie wiedzy ze sportu motorowego i narciarstwa umożliwia opracowanie perfekcyjnych nart. ?Audi Carbon Ski concept? to estetyczny produkt sportowy, którego purystyczna stylistyka koncentruje się całkowicie na wartościowym materiale: włóknie węglowym.

komentarzy [0]
więcej

AUDI AG: najlepszy styczeń w historii
Audi AG rozpoczyna nowy rok wzrostem sprzedaży o 22,6 procent. Przedsiębiorstwo wydało w styczniu swoim klientom 95 400 samochodów. Sprzedaż wzrosła głównie dzięki europejskim rynkom eksportowym, mimo że sytuacja gospodarcza jest nadal trudna. Do wzrostu sprzedaży o 14,8 procent w Niemczech przyczyniło się nowe Audi A1 oraz rosnąca sprzedaż flotowa. W USA i Chinach Audi kontynuuje swój sukces.

komentarzy [0]
więcej

Elegancja w wielkim stylu Audi A7 Sportback
Emocjonalna stylistyka, sportowy charakter i innowacyjna technologia: Audi swoim A7 Sportback zwraca się w kierunku nowego segmentu na rynku. Ten duży, pięciodrzwiowy samochód łączy zalety coupé, limuzyny i kombi w jedną, niezwykle atrakcyjną koncepcję.

komentarzy [0]
więcej

Historyczny, rekordowy rok dla AUDI AG
Koncern Audi sprzedał w ubiegłym roku 1 092 400 samochodów i ponownie przekroczył prognozowaną sprzedaż. Dla producenta z Ingolstadt rok 2010 był najlepszy w historii. W Chinach marka z czterema pierścieniami sprzedała rekordową ilość aut - 227 938; w USA sprzedaż Audi przekroczyło po raz pierwszy liczbę 100 000.

komentarzy [9]
więcej

Audi Urban Future: Project New York - wizje przyszłości dla Manhattanu 2030
Na hasło Manhattan każdemu pojawia się przed oczyma pewien obraz: drapacze chmur, Times Square, Central Park i miasto, które nigdy nie śpi. A hasło ?Manhattan 2030?? Jeszcze wyższe wieżowce, jeszcze bardziej zatłoczone ulice? Wszystko jest możliwe. Pięć pracowni architektonicznych z Nowego Jorku postanowiło w ramach projektu Audi Urban Future Initiative przedstawić swoje wizje organizacji miasta, transportu i ekologii w roku 2030.

komentarzy [14]
więcej

Do góry

© 2011 Moto-portal.pl | Informacja o cookies
no