moto-portal.mobi
Na skróty

Alfa Romeo

Ceny paliw

5.69zł

5.44zł

5.37zł

2.28zł
Promocja
Amortyzatory Kayaba

Alfa Romeo 4C Concept
"Gościem specjalnym" historycznej edycji wyścigu "Mille Miglia" będzie samochód Alfa Romeo 4C Concept, eksponowany na podeście na "Piazza della Loggia" w Brescii, mieście z którego tradycyjnie wystartuje ten kultowy wyścig.

komentarzy [9]
więcej

Alfa Romeo w historycznym wyścigu Mille Miglia 2011
W historycznej edycji klasycznego wyścigu "Mille Miglia" (?Tysiąca Mil") w roku 2011, wezmą udział trzy samochody Alfa Romeo ze zbiorów muzeum marki. Zgodnie z wymogami regulaminowymi, obecne na starcie Alfy uczestniczyły w wyścigach Mille Miglia, które odbyły się w latach 1927 - 1957. W tym okresie, samochody Alfa Romeo tryumfowały aż jedenaście razy: jest to rekord, który do dzisiaj nie został pobity.

komentarzy [12]
więcej

Alfa Romeo przedłuża umowę z Międzynarodowym Centrum Bezpiecznej Jazdy Andrea de Adamich
Alfa Romeo zwraca szczególną uwagę na wyczulenie opinii publicznej - a zwłaszcza osób najmłodszych - jak strategiczne znaczenie ma kwestia bezpieczeństwa, zapobiegania wypadkom i edukacji drogowej. Z tego powodu Marka jest stale w czołówce inicjatyw, które stawiają sobie ten ambitny cel społeczny. W tym kontekście mieści się odnowienie trwajacego od 1991 roku partnerstwa między Alfa Romeo i Międzynarodowym Centrum Bezpiecznej Jazdy Andrea de Adamich.

komentarzy [1]
więcej

Światowa premiera: Alfa Romeo 4C Concept
Podczas 81. Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego w Genewie ma miejsce debiut modelu Alfa Romeo 4C Concept. Ten kompaktowy ?supercar" posiada ?duszę" prawdziwego sportowego samochodu, zgodnie z wartościami marki Alfa Romeo, jakimi są osiągi, włoski styl i techniczna doskonałość, a których celem jest maksymalna przyjemność prowadzenia w warunkach całkowitego bezpieczeństwa.

komentarzy [0]
więcej

Euro NCAP wyróżnił pięć najbezpieczniejszych samochodów 2010 roku - Alfa Romeo zapewnia najlepszą ochronę dorosłych pasażerów.
Euro NCAP (European New Car Assessment Programme) - niezależna niedochodowa organizacja ds. oceny bezpieczeństwa pojazdów, wyróżniła pięć samochodów, które osiągnęły najlepsze wyniki w testach zderzeniowych w 2010 roku. Alfa Romeo Giulietta okazała się nie tylko najbezpieczniejszym autem kompaktowym, ale także samochodem, który oferuje najlepsza ochronę dorosłych pasażerów ze wszystkich 29 przetestowanych w minionym roku pojazdów.

komentarzy [11]
więcej

Alfa Romeo 159 w Policji. Ruszają dostawy 120 nowych radiowozów.
Już w drugiej połowie grudnia 2010 roku funkcjonariusze polskiej Policji wsiądą za kierownicę 120 nowych radiowozów marki Alfa Romeo. Pod maską każdej oznakowanej Alfy 159 bije prawdziwie ?sportowe serce" - nowoczesny 200-konny turbodoładowany silnik 1750 TBi. Samochody te jako oznakowane radiowozy wyposażone w specjalistyczny sprzęt przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa na drogach od Bałtyku aż po Tatry.

komentarzy [0]
więcej

Do góry

© 2011 Moto-portal.pl | Informacja o cookies
no